Çeşitli egzersiz ve ağırlık antrenmanlarından oluşan fitness seansları, formda kalmanıza yardım ederken, fiziksel olarak da gelişmenizi sağlar. Fitness yaparken dikkat edilmesi gereken noktalardan biri ise doğru kıyafet seçimi yapmaktır. Çünkü doğru fitness kıyafetleri ile egzersizleri en doğru şekilde uygulayabilir, kendinizi daha konsantre hissedebilir ve sağlıklı bir spor süreci geçirebilirsiniz. Egzersiz esnasında vücudunuzun şekli ile uyum gösterip vücudunuzu saran, belinizi ve sırtınızı kavrayan ürünler, hareket kabiliyetinizi yükseltir. Aynı zamanda nefes alabilen ürünler tercih etmek de önemlidir. Çünkü nefes alabilen spor giyim ürünleri nem yönetimi sağlayarak, performans kalitenizi artırır. Sonuç olarak fitness yaparken doğru kıyafet seçimi yapmak, egzersiz süresinin uzamasını sağlayarak, size daha keyifli bir spor deneyimi sunar. “Fitness yaparken ne giymeliyim?” sorusu kafanızı kurcalıyorsa, sizler için giyim önerileri hazırladığımız yazımızı okuyabilirsiniz.

Tayt

Fitness için üretilen taytlar ile hem rahatça spor yapılabilir hem de şık tasarımları sayesinde spordan sonra üstünüzü değiştirmeden güne devam edebilirsiniz. Fitness yapanlar için özel olarak üretilen taytların şık tasarımlarının yanı sıra işlevsel özellikleri de ön planda olmalıdır. Bu sayede daha iyi bir spor deneyimi yaşayabilirsiniz. Fitness taytından beklenen ürün özelliklerinden biri de taytın vücuda tam oturmasıdır. Bacakları iyi şekilde kavrayan taytlar, kasların kontrollü olarak çalıştırılabilmesine yardım eder ve size daha iyi bir antrenman sağlar. Fitness taytlarında bulunması gereken diğer önemli iki özellik ise nefes alabilen yapıda ve yüksek bel kesimli olmasıdır. Bu sayede kendinizi daha rahat hissedebilir ve konsantrasyonunuzu yüksek tutabilirsiniz.

Sporcu Sütyenleri

Fitness antrenmanları için sık tercih edilen kıyafetlerden biri de egzersiz esnasında hareket özgürlüğü sunan sporcu sütyenidir. Özellikle orta destekli olanlar, egzersizlerinizin daha konforlu geçmesini sağlar. Sporcu sütyenlerinin kumaş bakımından ter tutmayan yapıda olması çok önemlidir. Antrenman sırasında vücudunuzu saracak sporcu sütyenleri, olası bir deformasyonun da önüne geçer. Eğer antrenmanlardaki önceliğiniz rahat hareket edebilmek ise çift katlı, takıp çıkarılabilir pedli ve orta destekli olan sporcu sütyenlerini tercih edebilirsiniz. Sporcu sütyenleri yalnızca fitness antrenmanları için değil her türlü spor aktivitesi için de uygundur.

COMEUP’ın gün boyu size eşlik edebilecek konfor ve stile sahip, sıkmayan ve destekleyici bir kavrama sağlayarak istemsiz göğüs hareketlerini önleyen orta destekli sporcu sütyenleri için linke tıklayın!

https://www.comeup.com.tr/kategori/sporcu-sutyeni

Crop Top

Spor kıyafetlerin vazgeçilmez parçalarından biri olan Crop Toplar, esneyen kumaş yapıları sayesinde hareket kolaylığı sunar. Fitness yaparken özellikle vücudunuzu tam saracak crop topları tercih etmek gerekir. Yumuşak ve hafif kumaştan üretilen crop toplar size kendinizi rahat hissettirerek, hareketlere daha iyi konsantre olmanızı sağlar. Crop top tercihi yaparken dikkat edilmesi gereken diğer önemli nokta ise ürünün hızlı kuruyan kumaş özelliği taşımasıdır. Tüm fiziksel egzersizlerde rahatlıkla kullanabileceğiniz crop topları aynı zamanda günlük kıyafetlerinizle de kombinleyebilir, rahat ve şık stilinizle günün her anına ayak uydurabilirsiniz.

COMEUP’ın spor salonundan günün yoğun temposuna kadar hayatın her anında size eşlik edecek tasarımlı crop topları için linke tıklayın!

https://www.comeup.com.tr/kategori/kadin-uzun-kollular