Birçoğumuzun evde vakit geçirdiği bu süreçte, düzenli egzersiz alışkanlığına sahip olabilmek daha fazla önem kazandı. Çünkü düzenli egzersiz sayesinde fit bir vücuda kavuşmakla kalmayıp, gün içinde kendimizi çok daha iyi ve zinde hissediyoruz.

Düzenli egzersiz yapmak, fiziksel olarak gelişmemizi ve ruhsal olarak güçlenmemizi sağladığı gibi bir taraftan da stresten korunmamıza yardımcı olur. Dilerseniz konuyla ilgili daha fazla bilgi edinebileceğiniz Coronavirüs (Covid-19) Günlerinde Egzersizin Önemi başlıklı yazımızı da okuyabilirsiniz.

İşte tüm bu sebeplerden dolayı evde vakit geçirdiğimiz süre boyunca, egzersizleri ihmal etmemek çok önemli. “Peki ya bunun için ne yapmalı?” diye soracak olursanız ilk adımı söyleyelim. O çok sevdiğiniz ve üzerinizden çıkarmak istemediğiniz spor kombinler sayesinde evde de kendinizi daima spora hazır, motivasyonunuz yüksek ve ekstra konforlu hissedebilirsiniz.

En Rahat ve Şık Spor Kombin Parçaları

Taytlar

Spor tayt yalnızca spor yaparken değil, günün her anında tercih edilebilir. Özellikle ev rahatlığına en iyi uyum sağlayabilecek kıyafetlerden olan spor taytlar, size kendinizi hem fit hem de her an egzersiz yapmaya hazır hissettirecek. Hangi taytın size daha uygun olduğu konusunda ise dikkat etmeniz gereken bazı noktalar var. Tayt seçerken önceliğiniz size ekstra hareket imkânı sunan, hızlı kuruyan kumaş yapısına sahip, dört yana esneyebilen ve dikişsiz yapısı ile cildinizi tahrişten koruyan taytlar olmalı. Dilerseniz konuyla ilgili daha fazla bilgi edinebileceğiniz “Dolaplarımızın Vazgeçilmezi: Spor Taytlar” başlıklı yazımızı da okuyabilirsiniz.

COMEUP’ın iç göstermeyen, ek üçgen ağ parçasına sahip ve dört yana esneyebilen kumaşı ile en zorlu egzersiz hareketlerinde bile sınırsız özgürlük sunan, dikişsiz taytlarına göz atmak için hemen linke tıklayın!

Crop Toplar

Spor kombinlerinin en gözde parçalarından olan crop top, esneyen ve hafif kumaş yapısı sayesinde size gün içinde ekstra hareket imkânı sunar. Özellikle egzersiz yapacağınız esnada vücudunuzu tam saran, hızlı kuruyan kumaş yapısına sahip ve antiodor teknolojisi ile koku ve bakteri oluşumunu engelleyen crop toplar, size kendinizi daha iyi hissettirerek hareketlere daha kolay konsantre olmanızı sağlar. Günlük kıyafetlerinizle de rahatlıkla kombinleyebileceğiniz crop toplar ile rahat ve şık stilinizi özgürce yansıtabilirsiniz.

COMEUP’ın spor salonundan günün yoğun temposuna kadar hayatın her anında size eşlik edecek tasarımlı crop topları için linke tıklayın!

Sporcu Sütyenleri

Spor kombinlerinin olmazsa olmazı sporcu sütyenleridir. Yalnızca egzersiz esnasında değil gün boyu rahatlıkla kullanabileceğiniz ve size hareket özgürlüğü sunan sporcu sütyenleri, vücudunuzu sararak olası deformasyonların önüne geçer. Egzersiz yaparken özellikle orta destekli ve antiodor teknolojisi ile koku ve bakteri oluşumunu engelleyen sporcu sütyenleri ekstra konfor sağlar. Sporcu sütyeni seçerken çift katlı, takıp çıkarılabilir pedli ve hızlı kuruyan kumaş yapısına sahip olanları tercih edebilirsiniz. Dilerseniz konuyla ilgili daha fazla bilgi edinebileceğiniz “Sporcu Sütyeni Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?” başlıklı yazımızı da okuyabilirsiniz.

COMEUP’ın gün boyu size eşlik edebilecek konfor ve stile sahip, sıkmayan ve destekleyici bir kavrama sağlayarak istemsiz göğüs hareketlerini önleyen orta destekli sporcu sütyenleri için linke tıklayın!